Mini Cart

BsaB Lugu

BsaB nimi tuleneb Jaapani wabi-sabi filosoofiast, mille nimetus tähendab ebatäiuslikkuse ilu ning ülistab loomulikku, puutumata loodust. BsaB asutati 2006. aastal Tais ja on loomisest peale keskendunud parimate looduslikest materjalidest aroomiküünalde ja -hajutite valmistamisele. Iga toode on valminud andekate ja osavate käsitöömeistrite käte vahel. Parima kvaliteedi tagamiseks kasutatakse ainult kõige keskkonnasõbralikumaid patenditud tehnikaid.

BsaB on hästi tuntud unikaalsete aroomihajutite poolest: need on ainsad aroomihajutid maailmas, kus kasutatakse 100% looduslikke lahjendamata eeterlikke õlisid. BsaB aroomihajutid on valmistatud taaskasutatud klaasist või käsitööna valminud keraamikast. Õigupoolest on kõik BsaB tooted tehtud üksnes taaskasutus- ja keskkonnasõbralikest materjalidest.

Lisaks sellele koosnevad kõik BsaB küünlad 100% puhtast sojavahast ja neil on pleegitamata puuvillast taht. Sojavaha on looduslik, ehe ja puhas ega sisalda keemilisi säilitusaineid ega stabilisaatoreid. Nii on need tervislikuks alternatiiviks tavalistele parafiinküünaldele, sest BsaB küünlad ei ole mürgised, need on biolagunevad ja keskkonnasõbralikud. Sojavahast küünlad põlevad ka kauem kui parafiinküünlad.

Aastal 2015 rajas BsaB Aasia kõige rohelisema, praktiliselt nullenergial toimiva keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku tootmiskompleksi. Tänu päikesest ja tuulest ammutatavale energiale ei ole tehas ühendatud üldise elektri- ega veevõrguga. BsaB pakub töötajatele ja külastajatele oma maheaiast ja kalatiigist pärit saadustest valmistatud tervislikke ja maitsvaid toite.